Αποκριάτικος Χορός

Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου και ώρα 11.00 θα γίνει ο Αποκριάτικος χορός που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας.

Ο χορός θα γίνει στο ξενοδοχείο Essence στη Νέα Ζωή Ιωαννίνων και η είσοδος για κάθε παιδί θα είναι 7 ευρώ και θα περιλαμβάνει κλαμπ σάντουιτς, πατάτες και αναψυκτικό.

Όπως κάθε χρόνο θα υπάρχει και λαχειοφόρος αγορά με πολλά δώρα. Σας περιμένουμε όλους !

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟΚΡΙΕΣ 2018

This entry was posted in Δράσεις του Συλλόγου, Εκδηλώσεις, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων. Bookmark the permalink.