Ενημερωτική Συνάντηση Β΄, Γ΄, Δ΄ τάξεων του Σχολείου μας_2023-24

Αγαπητοί γονείς /κηδεμόνες,
σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 04/10/2023 και ώρα 6:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συνάντηση με τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών των  Β’, Γ’ και Δ’ τάξεων του σχολείου μας με τους/τις εκπαιδευτικούς, με σκοπό τη γνωριμία, ενημέρωση σχετικά με τον τρόπο μελέτης στο σπίτι και την καλύτερη δυνατή συνεργασία μας.
Θα προηγηθεί ενημέρωση από τη διευθύντρια του σχολείου και θα ακολουθήσει η συνάντηση με τους/τις εκπαιδευτικούς στα επιμέρους τμήματα.
Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη για την καλή συνεργασία μας και την πρόοδο των παιδιών.
 Τέλος, σας ενημερώνουμε ότι στο χώρο του Σχολείου μας βρίσκονται εγκαταλελειμμένα και αζήτητα για αρκετό χρονικό διάστημα, παιδικά ρούχα. Σας παρακαλούμε με την ευκαιρία της επίσκεψης στο σχολείο να διαπιστώσετε αν κάτι ανήκει στο παιδί σας.