ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ

Αποκριάτικο πάρτυ

Ο Σύλλογος γονέων του 19ου δημοτικού και του 23ου νηπιαγωγείου Ιωαννίνων, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώνει τον αποκριάτικο χορό του, στη Φρόντζου Πολιτεία, στις 5 Μαρτίου 2016 και ώρα 5:30 το απόγευμα. Στη λαχειοφόρο αγορά μας μπορείτε να διεκδικήσετε δώρα-εκπλήξεις, για τα οποία θα ενημερωθείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας, αλλά και στον πίνακα ανακοινώσεων. Τα παιδάκια θα πληρώσουν είσοδο 5? (φαγητό και χυμός), ενώ οι τρίτεκνοι και οι πολύτεκνοι θα πληρώσουν μόνο για τα δύο παιδάκια. Ελάτε να διασκεδάσουμε όλοι, μικροί ? μεγάλοι και να γίνουμε παιδιά! Η αποκριάτικη ενδυμασία φυσικά δεν επιβάλλεται, όμως σίγουρα θα βοηθήσει να μπούμε καλύτερα στο κλίμα της Αποκριάς και να ξεφαντώσουμε. Βάλτε λοιπόν τα αποκριάτικα κι ελάτε?.

Σας περιμένουμε όλους!!!

ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΛΙΣΤΑ – ΔΩΡΑ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΣ

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, Τρέχον σχολικό έτος. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.