Εκδρομή στη Βασιλίτσα

Σας ενημερώνουμε ότι η εκδρομή στο χιονοδρομικό κέντρο της Βασιλίτσας, που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, θα πραγματοποιηθεί κανονικά αφού έχουν συμπληρωθεί οι απαραίτητες συμμετοχές.

vasilitsa_pano-parking

Ήδη έχουν δηλώσει συμμετοχή 80 άτομα και έχουμε στόχο να φτάσουμε τα 100. Όσοι επιθυμούν, μπορούν ακόμα να δηλώσουν συμμετοχή στο γραμματοκιβώτιο του Συλλόγου, αφού υπάρχουν ακόμα διαθέσιμες θέσεις.

Όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή θα ενημερωθούν και τηλεφωνικώς.

This entry was posted in Ανακοινώσεις, Δράσεις του Συλλόγου, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων. Bookmark the permalink.