Εργασίες στο σχολείο και στο νηπιαγωγείο

Με πρωτοβουλία και οικονομική υποστήριξη από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων αλλά και με προσωπική εργασία από αρκετούς μπαμπάδες, έγιναν εργασίες στο Δημοτικό σχολείο και στο νηπιαγωγείο.

Έγινε καθαρισμός και βάψιμο του προαυλίου του νηπιαγωγείου και τοποθετήθηκε κούνια και μαυροπίνακας στην μικρή παιδική χαρά.

Το Δημοτικό σχολείο βάφτηκε με χαρούμενα χρώματα και είναι πραγματικά πανέμορφο. Ευχαριστούμε θερμά όσους βοήθησαν για να έχουμε αυτό το όμορφο αποτέλεσμα.

IMGP2512 IMGP2513

IMGP2515 IMGP2517

IMGP2518 IMGP2520

IMGP2521 IMGP2522

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το βίντεο «19° Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων. Πώς αλλάξαμε το σχολείο μας.» στο YouTube, μια δημιουργία του Όμηρου Νίκου

This entry was posted in Ανακοινώσεις, Δράσεις του Συλλόγου, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων. Bookmark the permalink.

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *